Vybavení pro lyžaře

Lyžařská sezóna je tu, a pokud patříte mezi milovníky tohoto nádherného zimního sportu, potřebujete nejen kvalitní lyže, ale i ostatní sportovní vybavení. U nás najdete vše, co je k lyžování potřeba. Máme pro Vás sjezdové lyže předních značek a vše, co k lyžování patří. Oblečení od ponožek, přes termoprádlo, po lyžařské bundy a kalhoty, lyžařskou obuv, i zimní obuv pro běžné nošení, lyžařské helmy, hole, brýle, a ostatní doplňky. Vše samozřejmě v provedení pro pány, pro dámy i pro děti.

Potřeby pro cyklistiku

Také milujete cyklistiku? Potřebujete nové kolo, nebo Vám chybí něco z vybavení pro cyklisty? Kromě kvalitních jízdních kol od předních světových výrobců, přinášíme cyklistické potřeby všeho druhu. Cyklistické helmy, tretry, oblečení pro cyklisty od ponožek po bundy a letní oblečení pro běžné nošení, brašny, chrániče, pumpy, prostě jakékoliv sportovní vybavení, které byste pro jízdu na kole mohli potřebovat. Ať jste muž, žena, či dítě, náš sortiment je pro všechny. Vyberte si z naší nabídky a buďte si jisti, že dostanete pouze kvalitu za dobrou cenu.