Vše má své řešení!

Máte pocit, že v době kdy Vy nemůžete provádět žádné postelové převraty, Váš manžel trpí? Pokud máte pocit, že se cítí nesvůj, když s Vámi nemůže zažívat to, co zažívání celý měsíc, tak mu toho dopřejte jiným způsobem. Pokud chcete, aby Vaše domácnost klapala, bez jediných potíží a máte pocit, že právě tohle je ta potíž, tak se jí jednoduše zbavte. Zakupte svému manželovi nějaké erotické pomůcky pro muže , a ten týden co Vy nemůžete provádět sex, je může hojně využívat. A uvidíte samy, jak vše bude brzy fungovat tak, jak má.

Odpouštět je lidské!

Stalo se Vám, že jste v poslední době manželovi ukřivdili? Nebo pro Vás udělal něco úžasného, co byste mu chtěla oplatit? Anebo jste se pohádali, ale teď jste zjistila, že měl pravdu? Pokud u chcete dopřát nějaký usmiřovací večer, který by stál za to, pak si můžete být naprosto jistí, že toto neodmítne. V takovýchto chvílích je dobré, přidat něco co ještě nezažil, něco o pro Váš vztah není běžné. A uvidíte sami, jak moc Vás to sblíží!