V sedle kola je vám nejlépe

S manželkou jste naprosto propadli cyklistice. A tím myslíte takovou tu pohodovou, nenáročnou, tu, která je naprosto pro všechny a ne nějaké závodní honičky po asfaltu. Milujete vyjížďky na kolech do přírody, poskytuje Vám to ten správný rozhled a pohled na svět. Líbí se Vám na tom nejenom to, že můžete být bezprostředně venku a cítit vítr, který Vám čechrá kadeře a vůni okolní přírody, ale zároveň Vám na tom vyhovuje i rychlost, kterou se krajinou pohybujete. Je to mnohem lepší, než v autě, kde jste izolovaní pod kapotou a každým místem jen v rychlosti profrčíte, ale také lepší než pěší chůze, kterou se pohybujete zase až příliš pomalu.

Když dovolená, tak na kole

Takže je jasné, že když máte na výběr, jakým způsobem strávíte svou letní dvoutýdenní dovolenou, že nebudete ani na chvíli zaváhat, prostě jinak, než v sedle Vašich horských kol to ani být nemůže. Vyhledali jste si proto Moravský kras ubytování , které se nachází v samotném srdci zdejší chráněné krajinné oblasti, která je protkána řadou kvalitních cyklistických stezek.

diaskor-336x280.jpg
V sedle kola je vám nejlépe
Ohodnoťte příspěvek

</div>

<div class=