Selvintech se trefí do vkusu

Vánoce jsou opět tady a s nimi i každoroční stres a shon. Je to hrozné, máte pocit, že každý další rok uplyne vždycky o něco rychleji než ten předcházející. Sotva se stačíte otřepat a znovu nadechnout a vánoční shon je tady zase. Říkáte to velice nerad, ale říkáte to upřímně tak, jak to je. Prostě vánoční svátky jsou pro vás to nejvíce stresující období v celém roce. No jen si to vezměte. Už jen samotné vánoce v naší kultuře znamenají strašně moc úkolů, u kterých každý očekává, že se jich zhostíte na jedničku. Je to samý rituál a samá povinnost.

A shonu bude méně

No a do toho se před koncem roku vždy nahromadí hrozně moc práce ve vaší firmě. Vždyť na konci roku dělá každý firemní uzávěrku a snaží se stihnout a dohnat vše, na co dříve neměl čas. Takže ten pracovní shon střídá ten domácí a naopak. Není kam se schovat, není kde vydechnout. A ještě do toho všeho musíte koupit nějaké dárky, alespoň nějaké drobnosti jako třeba originální dekorace od firmy Selvintech. Ty velké zásadní věci a cukroví naštěstí obstará vaše manželka. Stačí, když jí dáte peníze.

Selvintech se trefí do vkusu
Ohodnoťte příspěvek