Nesnášíte zápach v restauraci

Existují věci, které nejste ochotná skousnout a tolerovat i kdyby Vás to mělo stát peníze navíc. A tady je řeč především o hospodách a restauracích nižší cenové kategorie. To jsou podniky, se kterými máte spjatu jednu nepříjemnou zkušenost. A dopředu byste ráda ještě řekla, že nepatříte k žádným rozmazleným panským lidem, kteří si zajdou na jídlo jen do honosné restaurace s nablýskaným vybavením, deseti chody a číšníky, kteří je musí dvě hodiny obletovat, ba právě naopak, Vy máte ráda hospody, kde je zábava tak říkajíc od podlahy a kde je prostředí lidové, nicméně nedokážete v žádném případě skousnout, když se celým prostorem šíří zápach z kuchyně.

Oblečení vám načichne

Vždycky to totiž dopadne stejně a to tak, že když přijdete domů, tak musíte kompletně všechno své oblečení dát do pračky a vyprat ho a dokonce si i umýt vlasy, neboť ten zápach z přípravy jídla, kterým je vše prosycené, naprosto nesnášíte. A přitom by stačilo tak málo – aby si ty hospody pořídily kvalitní digestoř a bylo by po problémech. Kdežto nyní, než se někde usadíte, tak musíte nejdříve zavětřit, jestli je v místnosti dýchatelný vzduch anebo ne.

Nesnášíte zápach v restauraci
4.3 (86.67%)3