Nemají vedlejší účinky

Období mezi 45. – 55. rokem prožívá většina žen menopauzu. Menopauza = klimakteriumzpůsobuje, že žena pociťuje výrazné změny, které trvají půl až dva roky. Mnohé příznaky klimakteria je nutno přičítat hormonálním změnám, ale hlavními faktory je celkové zdraví ženy a její životní styl. Na nich záleží, jak se ženy změnám dokáží přizpůsobit.
Mnoho nepříjemných stavů, které menopauza přináší, je výsledkem špatné stravy, stresu a nedostatku pohybové aktivity. Také u mužů se ve věku kolem padesátky objevuje něco podobného. U všech – mužů i žen – lze mnohé upravit do správným jídelníčkem, cvičením a úpravou životního stylu.

Hlavní příznaky menopauzy

A jaké hlavní příznaky nám menopauza přináší? Návaly, emocionální labilitu, nespavost, deprese, ztuhlost kloubů, bolest v oblasti prsou, suchou pokožku a žaludeční potíže. Zkuste nezávaznou zkoušku našeho preparátu na 30 dní!