Nechte si od nás poradit

Rádi se lišíte? Máte rádi originalitu? A právě teď, by se Vám hodilo nějaké bydlení? Tak to by Vás mohla zaujmout naše nabídka na . Pokud si nevyberete z naší nabídky a máte li specifické požadavky, kontaktujte nás, uděláme vše proto, aby jste byli spokojeni.

Mobilní domky mívají interiér vybaven standartním nábytkem a tak se hned po umístění, můžete nastěhovat. Nelíbí se Vám vybavení? Nevadí, zařiďte si ho podle svého. Naše vybavení vyhovuje , ale většině klientů a jsou s ním spokojeni. Velkou ozdobou obývacího pokoje bývá rozkládací sedací souprava.

Vybavení

Mobilní domky dovážíme z Holanska, kde je tento styl bydlení běžný. Náš zákazník si teprve zvyká na toto bydlení, které bude v budoucnu velmi rozšířené, kvůli jeho cenové dostupnosti. Mobilní domky si může pořídit i člověk s nízkými příjmy a nemusí už platit drahý nájem, ale pouze platí služby s bydlením spojené. Přijďte se přesvěčit .