Nad vás není

Vy jste prostě originál. Vždyť už od dětství jste byl zajímavý a krásný, podle vyjádření vaší mámy, vás všichni obdivovali již na pískovišti, když jste držel v ruce kyblíček a lopatičku a budoval své první hrady. A zůstalo vám to až dodnes. Jen málokdo se vám svým vzhledem a talentem vyrovná. Jistě, pár podobných mužů by se snad našlo, nechcete být domýšlivý, a proto takovou možnost připouštíte, nicméně jistě jich nebude mnoho, protože zplodit tak dokonalého člověka se podaří jen několika málo párům za sto let, to je již statisticky dokázané, jak jste nedávno četl.

Dát o sobě vědět

Takže je na místě, abyste na své kvality a na svůj talent patřičně upozornil, znáte ve svém okolí mnoho lidí, kteří po ulicích tupě bloumají s pohledem zapíchnutým do chodníku, a neděláte si iluze, že by to byly nějaké výjimky, ba právě naopak. A vaším úkolem je upoutat jejich pozornost. Nikdy totiž nevíte, kde se v tom šedém davu pohybuje nějaký vysoký manažer úspěšné firmy či lovec talentů nějaké agentury, který by vás mohl oslovit. Z tohoto důvodu je tedy nezbytně nutné se zviditelnit a k tomu vám nejlépe poslouží originální potisk textilu , přímo vám na míru.

Nad vás není
2.5 (50%)2