Kvalitní a ekologické

Sháníte kvalitní a dlouhotrvající barvy? Při recyklaci ze z nich dá využít až neuvěřitelných 98%. Kvalita nástřiku je velice vysoká oproti nátěru barvami kapalnými. Navíc skvěle zakryjí různé nerovnosti a defekty barveného materiálu. Další skvělou výhodou je, že nanášecí zařízení po práci velmi snadno vyčistíte.

Kvalita a zkušenosti

Jsme tu, abychom splnili všechny Vaše požadavky a předčili Vaše očekávání. Nabízíme Vám standardní produktové řady barev, a těmi jsou epoxidy, epoxid – polyetery, polyestery – standardní, průmyslové, fasádní polyestery – Qualicoat, a dále speciální produktové řady. Z naší široké nabídky si jistě vyberete produkt pro vnitřní i venkovní použití. Krom toho se všechny tyto barvy mohou odlišovat provedením, které se dělí podle stupně lesku a vzhledu povrchu. Obraťte se na odborníky s dlouholetými zkušenostmi.