Hledáte své první bydlení a plánujete, že časem si postavíte?

Vyhledávanou možností jsou mobilní domy http://mobilnidomy-az.cz/referencni-modulove-stavby/ . Podle nároků se dají pořídit již od 70 000 Kč. Na trhu jsou totiž použité, které jsou dováženy například z Anglie a Holandska, kde je jejich používání mnohem běžnější. Výhodou je jejich umístění na jakýkoli pozemek a až si koupíte stavební parcelu, kde budete stavět, převezete ho a poslouží vám jako stavební buňka a máte všechny práce pod kontrolou. Samozřejmě, že si vyberete zateplený a s okny se dvěma skly, aby mohl být celoročně používán.

Jak dobře koupit a neprohloupit?

Při koupi použitých mobilních domů se zaměřte na firmy, které nabízí prověřené fungující bydlení tohoto typu, po umístění na vámi vybrané místo si zkontrolujte všechny rozvody a odpady. Dopravu zajišťuje prodejce, zajímejte se, zda je již v ceně objektu nebo vám bude dopočítána. Dobré firmy vám poskytnou také služby navíc. Nejen že vám pomohou si správně vybrat, ale nabídnou či připraví vhodné podloží, dotáhnou inženýrské sítě až k objektu apod.