Dovolenka vo veľkom

jipro-07-300x250.jpg

Vonku už teplota dosiahla tých najpríjemnejších hodnôt, zabudli ste objednať dovolenku pri mori, ako každý rok alebo tentokrát nezvýšilo toľko času alebo financií? Veď aj na Slovensku je krásne a tak ďaleko sa nenacestujete. To však neznamená, že nemôžete spraviť aj viac kilometrov. Nabalíte rodinu, ba aj nejakých priateľov a môžete si dať týždeň na cestách pri spoznávaní tých najkrajších slovenských miest. Jeden deň sa okúpete v horúcich bazénoch termálneho parku v Bešeňovej, druhý deň sa poveziete lanovkou na Lomnický štít, aby ste tretí deň mohli lízať zmrzlinu na krásnom námestí v Banskej Štiavnici. Musíte uznať, že viacerým sa cestuje najlepšie a v prípade spôsobu prepravy niet pohodlnejšej alternatívy ako osobného vozidla.

Auto pre deviatich lusknutím prsta

Väčšina ľudí s cestou vo vlastnom vozidle problém nemá. No keď sa chcú zviesť viacerí? Autopožičovňa žilina http://autopozicovna-mibel.eu/ dobre vie, aké sú ekonomickejšie riešenia a čo hľadajú zákazníci. Ak si vozidlo požičať, väčšinou práve typu, aké rodina nevlastní. Často to bývajú práve viacmiestne vozidlá pre vodičov s oprávnením skupiny B.

Dovolenka vo veľkom
4 (80%)1

</div>

<div class=